Batman Havadis

Sasonlu şehit yakınlarından İYİ Partili Türkkan’a tepki

BATMAN’IN SASON İLÇESİNDE BİR ARAYA GELEN ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLER, İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER’İN BİNGÖL ZİYARETİNDE BİR ŞEHİT YAKININA KÜFÜR EDEN İYİ PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLLİ LÜTFÜ TÜRKAN’A TEPKİ GÖSTERDİ.

Sasonlu şehit yakınlarından İYİ Partili Türkkan’a tepki
124 views
07 Kasım 2021 - 13:10

Batman’ın Sason ilçesinde bir araya gelen şehit yakınları ve gaziler, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Bingöl ziyaretinde bir şehit yakınına küfür eden İYİ Parti Grup Başkanvekilli Lütfü Türkan’a tepki gösterdi.

Batman’ın Sason ilçesinde faaliyet yürüten Şehit Yakınları ve Gazilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nde bir araya gelen şehit yakınları ve gaziler adına açıklama yapan Dernek Başkanı Mutalip Çelik, şehit yakınından özür dilemesi gereken İYİ Parti Grup Başkanvekilli Lütfü Türkan’ın kendi partisinin genel başkanından özür dilemesinin hadsizlik ve utanmazlık olduğunu söyledi. Çelik, “İYİ Parti Grup Başkanvekili Türkkan’ı Bingöl’de şehit yakınımıza yönelik sarf ettiği ağza alınmayacak küfründen dolayı en şiddetli şekilde kınıyoruz. Gazi Meclisimizden bu milletvekilinin vekilliğini düşürmesini istiyoruz. Aziz ve yüce milletimize bunları şikayet ediyoruz. Bunlar teröristlerle kol kola gezdikleri için mi bu cesareti alıyorlar. Bu ihaneti milletimiz hiçbir zaman affetmeyecektir. Milletvekili utanmadan milletimize küfür edecek kadar alçalıyor. Bunları en şiddetli şekilde kınıyoruz. Milletimiz bunları affetmeyecektir, tarih de affetmeyecektir. Bir de utanmadan sıkılmadan şehit yakınlarımızdan ve aileden özür dilemesi gerekirken çıkıp kendi partisinin genel başkanından özür diliyor. Senin özrün bu hadsizlik, utanmazlıktır” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.