Batman Havadis

Batman’da sokak hayvanları için doğal yaşam alanı oluşturulacak

BATMAN BELEDİYESİ VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ HAYVAN TEDAVİ BAKIM VE REHABİLİTASYON MERKEZİNİ ZİYARET EDEN VALİ HULUSİ ŞAHİN, BARINAKTAKİ HAYVANLAR İÇİN DOĞAL BİR YAŞAM ALANI OLUŞTURULMASI İÇİN TALİMAT VERDİ.

Batman’da sokak hayvanları için doğal yaşam alanı oluşturulacak
116 views
19 Kasım 2020 - 13:00

Batman Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü Hayvan Tedavi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret eden Vali Hulusi Şahin, barınaktaki hayvanlar için doğal bir yaşam alanı oluşturulması için talimat verdi.

Belediye Veteriner İşleri Müdürlüğü Hayvan Tedavi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde incelemelerde bulunan Vali Şahin’e Belediye Başkan Yardımcıları Muzaffer Özkan ve Ali Osman Bilgili, belediye birim müdürleri ve belediye teknik personeli eşlik etti. Sokak hayvanlarının ameliyat, tedavi, bakım ve kısırlaştırma gibi işlemlerinin yapıldığı Belediye Hayvan Tedavi Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini gezen Vali Şahin idari bina, ameliyathane, rehabilite ve bakım odalarının yer alacağı Belediye Hayvan Barınağı Projesini inceledi. Belediye Hayvan Barınağında tedavi ve bakımları yapılan sokak hayvanlarının yaşayabileceği doğal bir ortam oluşturulması için talimat veren Vali Şahin, oluşturulacak doğal yaşam alanında sokak hayvanlarının gerekli beslenme ve bakımlarının yapılarak daha güvenli bir ortamda yaşama imkanına sahip olacaklarını belirtti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.