Batman Havadis

Batman Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ile GAP idaresi arasında iş birliği protokolü imzalandı

BATMAN TARIM VE ORMAN İL MÜDÜRLÜĞÜNCE HAZIRLANAN VE GAP KALKINMA İDARESİ BAŞKANLIĞI TARAFINDAN KABUL EDİLEN 2 MİLYON 655 BİN 556 LİRALIK 3 PROJE İÇİN İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Batman Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ile GAP idaresi arasında iş birliği protokolü imzalandı
167 views
02 Haziran 2021 - 14:10

Batman Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce hazırlanan ve GAP Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından kabul edilen 2 milyon 655 bin 556 liralık 3 proje için iş birliği protokolü imzalandı.

Batman Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ile GAP Kalkınma İdaresi Başkanlığı arasında iş birliği protokolü imzalandı. Protokol kapsamından, 20 çiftçinin 1’er dekar alanda yararlanacağı 1 adet seracılık kümeleme oluşturma projesi, 130 çiftçinin yararlanacağı 1 adet tarımsal altyapının geliştirilmesi ve sulama projesi ve 300 çiftçinin yararlanacağı 1 adet yenilikçi tarımsal yayım ve eğitim projesi olmak üzere toplamda 3 proje GAP Kalkınma İdaresi Başkanlığı tarafından kabul edildi.

2021 yılında uygulanmak üzere kabul edilen 2 milyon 655 bin 556 liralık 3 proje için Batman Tarım ve Orman İl Müdürü Mehmet Gün ile GAP Kalkınma İdaresi Başkanı Mehmet Alagöz arasında işbirliği protokolü imzalandı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.