Batman Havadis

Ünlülerin yaşam koçu Atabey, mesleğinin sırlarını açıkladı

ÜNLÜLERİN YAŞAM KOÇU OLARAK BİLİNEN ANDAÇ ATABEY SEVİMLİ, YAŞAM KOÇLUĞUNUN 21. YÜZYILDAKİ ÖNEMİNDEN BAHSETTİ. YAŞAM KOÇLUĞUNUN BİREYLERİN HAYAT TELAŞINDA ARADIĞI BİR DESTEK OLDUĞUNU SÖYLEYEN ANDAÇ ATABEY SEVİMLİ, “SİZ YAŞAM TECRÜBENİZİ KAZANDIĞINIZ SAVAŞLARI ALDIĞINIZ EĞİTİMLER İLE HARMANLAYABİLDİĞİNİZ KADAR KOÇSUNUZ ÇÜNKÜ HAYAT OKUDUKLARIMIZ DEĞİL YAŞADIKLARIMIZDIR” DEDİ.

Ünlülerin yaşam koçu Atabey, mesleğinin sırlarını açıkladı
127 views
04 Ocak 2022 - 11:10

Ünlülerin yaşam koçu olarak bilinen Andaç Atabey Sevimli, yaşam koçluğunun 21. yüzyıldaki öneminden bahsetti. Yaşam koçluğunun bireylerin hayat telaşında aradığı bir destek olduğunu söyleyen Andaç Atabey Sevimli, “Siz yaşam tecrübenizi kazandığınız savaşları aldığınız eğitimler ile harmanlayabildiğiniz kadar koçsunuz çünkü hayat okuduklarımız değil yaşadıklarımızdır” dedi.

Andaç Atabey Sevimli, insanların sürekli olarak duyduğu yaşam koçluğu mesleğinin sırlarını açıkladı. Yaşam koçluğunun eğitimden ve kendini geliştirmekten geçtiğini söyleyen Atabey, öğrenci koçluğundan, yönetici koçluğuna ve liderlik gibi alanlarda çalıştığını dile getirdi. Son günlerde sosyal medyada yaptığı yorumlar ile gündem olan ünlülerin yaşam koçu Andaç Atabey Sevimli, paylaşımları ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Sosyal medyada yüz binlerce takipçisi bulunan Andaç Atabey Sevimli, mesleki sırlarını takipçileriyle paylaşıyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.