Batman Havadis

Ücretli öğretmen okuluna enerji katıyor

BATMAN’IN GERCÜŞ İLÇESİNDE 2 YILDIR ÜCRETLİ ÖĞRETMEN OLARAK GÖREV YAPAN ABDULKADİR YILDIRIM VE KÖY OKULU MÜDÜRÜ ZEKİ ASLAN İLE BİRLİKTE MERKEZE 42 KİLOMETRE UZAKLIKTAKİ GÖREV YAPTIKLARI KÖY OKULUNU BOYAYARAK OKULUN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİ.

Ücretli öğretmen okuluna enerji katıyor
116 views
18 Ocak 2022 - 10:10

Batman’ın Gercüş ilçesinde 2 yıldır ücretli öğretmen olarak görev yapan Abdulkadir Yıldırım ve köy okulu müdürü Zeki aslan ile birlikte merkeze 42 kilometre uzaklıktaki görev yaptıkları köy okulunu boyayarak okulun çehresini değiştirdi.

Okul müdürü Zeki Aslan, ücretli öğretmen Abdulkadir Yıldırım, servis şoförü Zübeyir şimşek ve okul çalışanı Mehmet Emin Koçhan ile birlikte ellerine fırça alıp, okul duvarlarını boyadı. Okul duvarlarının yanı sıra, okul tabelasını takarak okulu güzelleştirdiler. Boş derslerini ve okuldan arta kalan zamanlarında boya badana ve çevre düzenlemesine harcayan azimli öğretmen Yıldırım, sınıfını da ileri seviyeye çıkarmayı ihmal etmiyor. 2 yıldır aynı sınıfı okutan Abdulkadir Yıldırım, sınıfında okuma yazma problemi sıfıra inmiş okulun en beğenilen sınıfı olarak kabul edilmiştir.

Okullarının güzelleştiğini gören bazı öğrenciler ise çok mutlu olduklarını, emeği geçen herkese teşekkür ettiklerini dile getirdiler.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.