Batman Havadis

Kozluk Kaymakamlığından örnek erasmus projesi

BATMAN’IN KOZLUK KAYMAKAMLIĞI PROJE KOORDİNASYON BİRİMİNİN 2019-2020 ERASMUS+YETİŞKİN EĞİTİMİ PERSONEL HAREKETLİLİĞİ PROJELERİ KAPSAMINDA SUNDUĞU “DEZAVANTAJLI VE SOSYAL DIŞLANMA RİSKİ ALTINDAKİ BİREYLERİN DİNİ DEĞERLERE ULAŞIMI VE MANEVİ DEĞERLERİNİ ARTIRMA” İSİMLİ PROJE, 396 PROJE ARASINDA HİBE PROGRAMINA KABUL EDİLEN TEK PROJE OLDU.

Kozluk Kaymakamlığından örnek erasmus projesi
167 views
09 Ağustos 2020 - 16:20

Batman’ın Kozluk Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Biriminin 2019-2020 Erasmus+Yetişkin Eğitimi Personel Hareketliliği Projeleri kapsamında sunduğu “Dezavantajlı ve Sosyal Dışlanma Riski Altındaki Bireylerin Dini Değerlere Ulaşımı ve Manevi Değerlerini Artırma” isimli proje, 396 proje arasında hibe programına kabul edilen tek proje oldu.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kaymakamlık Proje Koordinatörü Servet Ataç, ilçe proje birimlerinin yaklaşık iki yıl evvel kurulduğunu söyledi. Ataç, “İki yıl gibi bir zaman diliminde kaymakamlık bünyemizdeki tüm kurumlarla koordineli bir şekilde ekip çalışmalarımızı tamamlayıp proje çalışmalarımıza ağırlık verdik. Geleceğimizin yegane teminatı olan gençlerimizin topluma kazandırılması fikri her toplantıda ağır basarak gençlerimizi yeniden kazanma çalışmaları için proje yazmaya karar verdik. Bu projemizi de içe müftülüğümüz bünyesinde yazarak ilçemizde bulunan ve sosyal toplumdan dışlanma riski taşıyan bireyleri kazanarak, ilçemizin ve ülkenin dinamik gücüne güç katmayı amaçladık. Kabul edilen projemiz ile çalışmalarımızı tamamladıktan sonra daha sağlıklı bir gençlik yapısı oluşturmayı başaracağız. Proje çalışmalarında emeği geçen ekip arkadaşlarımı tebrik ediyor, yeni dönemde ilçemiz ve ülkemiz adına faydalı işler yapmanın gayretinde olacağız” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.