Batman Havadis

Kaymakam Sinanoğlu, muhtarlarla bir araya geldi

BATMAN’IN GERCÜŞ KAYMAKAMI SERVER SİNANOĞLU, KÖY VE MAHALLE MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELDİ. KAYMAKAM SERVER SİNANOĞLU BAŞKANLIĞINDA, İLÇE HALK KÜTÜPHANESİ KONFERANS SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTIYA, GERCÜŞ BELEDİYESİ BAŞKANI GÜNDÜZ GÜNAYDIN, İLÇE JANDARMA KOMUTANI YÜZBAŞI EREN ERDEM, İLÇE EMNİYET AMİRİ CAN AKKUŞ, KURUM AMİRLERİ, MAHALLE VE KÖY MUHTARLARI KATILDI.

Kaymakam Sinanoğlu, muhtarlarla bir araya geldi
107 views
15 Ocak 2022 - 17:10

Batman’ın Gercüş Kaymakamı Server Sinanoğlu, köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Kaymakam Server Sinanoğlu başkanlığında, İlçe Halk Kütüphanesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Gercüş Belediyesi Başkanı Gündüz Günaydın, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Eren Erdem, İlçe Emniyet Amiri Can Akkuş, kurum amirleri, mahalle ve köy muhtarları katıldı. Kaymakam Sinanoğlu toplantıda yaptığı konuşmada; “Vatandaşlarımıza daha iyi ve etkin hizmet verebilmek, köy ve mahallerimizin sorunlarını ve taleplerini ilk ağızdan dinlemek için toplandık. Toplantıya katılanlara teşekkür ediyorum. Muhtar köyde, mahallede önderlik yapan, güzel ve iyi şeyler için halkın önünü açan kişidir. Yani devletin temsilcisi ve aynı zamanda halkın da temsilcisidir. Bu anlamda muhtarların, vatandaşlarımızın taleplerinin ve sorunlarının tespit edilmesinde önemli rolleri vardır. Bugün burada toplanarak bir araya gelmemiz talep ve sorunların daha hızlı çözüme kavuşturulmasına katkı sağlayacaktır. Toplantılarda dile getirilen isteklerin ve önerilerin doğrudan ilgili birime iletildiği zaman çözümünde daha olumlu ve hızlı sonuçlar alındığını dile getirdi” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.