Batman Havadis

Gercüş’te kitap okuma ve şiir dinletisi etkinliği

BATMAN’IN GERCÜŞ İLÇESİNDE, TÜRKİYE GENÇLİK VAKFINCA (TÜGVA) GERÇEKLEŞTİRİLEN ETKİNLİĞE KATILAN ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLER KİTAP OKUYARAK ŞİİR DİNLETİSİ PROGRAMI DÜZENLENDİ. ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİN KATILDIĞI ETKİNLİKTE KİTAP OKUMANIN ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKİLİRKEN MÜZİK DİNLETİSİ ETKİNLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Gercüş’te kitap okuma ve şiir dinletisi etkinliği
163 views
27 Ağustos 2021 - 16:10

Batman’ın Gercüş ilçesinde, Türkiye Gençlik Vakfınca (TÜGVA) gerçekleştirilen etkinliğe katılan öğretmen ve öğrenciler kitap okuyarak şiir dinletisi programı düzenlendi. Öğretmen ve öğrencilerin katıldığı etkinlikte kitap okumanın önemine dikkat çekilirken müzik dinletisi etkinliği gerçekleştirildi.

Gercüş TÜGVA ilçe temsilcisi Zübeyir Çetin, “Öğrencilerin hem okuma hem de dinleme, izleme becerilerinde olumlu gelişmeler sağlamak için bu tür etkinlikler yapıyoruz. Ayrıca öğrenciler arasında olumlu rekabet ortamı meydana geldiği için de birçok öğrencide kitap okuma isteği oluşuyor. Kitap okumanın daha da kalıcı ve cazip hale gelmesi için en çok kitap okuyan öğrencileri belirleyip onlara canlı müzik dinletisi düzenliyoruz. Etkinliğimize katılan öğretmen ve öğrencilere teşekkür ediyorum” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.