Batman Havadis

Ege Üniversitesi ile Sason Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı

EGE ÜNİVERSİTESİ İLE SASON MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Ege Üniversitesi ile Sason Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı
175 views
27 Ocak 2022 - 15:10

Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi ile Sason İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Değerimiz, Değerlerimiz” projesi kapsamında eğitimde iş birliği protokolü imzalandı.

Ege Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Hülya Yılmaz ile Sason İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysi Bozkurt arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında üniversite öğrencileri ile Sason’da eğitim gören öğrencilere birlikte çalışma ortamı hazırlanacağı belirtildi. Projenin Sason ilçesinde eğitim gören öğrencilere büyük ölçüde katkı sunacağını belirten Sason Milli Eğitim Müdürü Veysi Bozkurt, “Bu proje farklı şehirlerde öğrenim gören öğrenciler arasında paylaşılan değerler aracılığıyla etkileşim kurulması hedefini gerçekleştirmek üzere planlanmış olup, ayrıca “Masal İstasyonu” ve “Mektup Yolculuğu” adlı diğer projeler de yapılacaktır. Bu proje ile eğitim hizmetlerinin niteliğinin artırılması amaçlanmaktadır. Türkiye’nin en köklü üniversitelerinden olan Ege Üniversitesi ile böyle ortak eğitim çalışmalarını yürütmek ilçemizin eğitimine büyük bir katkı sunacaktır. Bu projede emeği geçen başta Ege Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Necdet Budak’a ve diğer akademisyen hocalarına teşekkür ederim” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.