Batman Havadis

Batman Üniversitesi’nde hizmet içi eğitimler düzenlendi

BATMAN ÜNİVERSİTESİ PERSONELLERİNE HİZMET İÇİ EĞİTİM PROGRAMI KAPSAMINDA ”KİŞİLERARASI İLETİŞİM VE ZAMAN YÖNETİMİ” EĞİTİMİ İLE ”İNŞAAT YÖNETİMİ” EĞİTİMİ VERİLDİ.

Batman Üniversitesi’nde hizmet içi eğitimler düzenlendi
200 views
13 Temmuz 2021 - 19:10

Batman Üniversitesi personellerine hizmet içi eğitim programı kapsamında ’’Kişilerarası İletişim ve Zaman Yönetimi’’ eğitimi ile ’’İnşaat Yönetimi’’ eğitimi verildi.

Batman Üniversitesi personeline yönelik personelin mevzuata ve çağın gerekliliğine uygun biçimde yetişmesini sağlamak, görevinin gerektirdiği bilgi, beceri ve etkinliği kazandırmak, iş verimliliğini arttırmak ve tutumluluk bilinci ile daha yüksek görevlere hazırlamak amacıyla Personele Daire Başkanlığı tarafından organize edilen hizmet içi eğitim programı eğitimleri başladı. Batıraman Kampüs’ünde dört oturum olarak düzenlenen eğitimlerden ’’İnşaat Yönetimi’’ konulu eğitim, Teknokent ile Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı personeline Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Selahattin Güzelküçük tarafından ’’Kişilerarası İletişim ve Zaman Yönetimi’’ konulu eğitim ise Ankara Üniversitesi Kurumsal İletişim Direktörü Öğretim Görevlisi Dr. Mehmet Özdemir tarafından verildi.

Düzenlenen hizmet eğitimine Batman Üniversitesi Genel Sekreteri Lütfü Karakoyunlu, Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Deniz Atiç, Kütüphane Ve Dokümantasyon Daire Başkanı Halil İbrahim Kaya, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Selman Tür ve idari personeller katıldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.