Batman Havadis

Batman Belediyesi heyeti imar çalışmaları için Ankara’da

BATMAN’IN İMAR SORUNUNA KÖKLÜ ÇÖZÜMLER BULMAK VE YENİ İMAR ALANLARININ OLUŞTURULMASI İÇİN ÇALIŞMALAR YÜRÜTEN BATMAN BELEDİYESİ İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVLİLERİ, ANKARA’DA TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI TARIM REFORMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YETKİLİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ.

Batman Belediyesi heyeti imar çalışmaları için Ankara’da
156 views
01 Ekim 2020 - 16:20

Batman’ın imar sorununa köklü çözümler bulmak ve yeni imar alanlarının oluşturulması için çalışmalar yürüten Batman Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü görevlileri, Ankara’da Tarım ve Orman Bakanlığı Tarım Reformu Genel Müdürlüğü yetkilileri ile bir araya geldi.

Ankara’da Tarım ve Orman Bakanlığı yetkilileri ile yapılan toplantıya Batman Belediye Başkan Yardımcısı Muzaffer Özkan, Tarım ve Orman İl Müdürü Vekili Mehmet Demir, Belediye İmar ve Şehircilik Müdürü İsa Gülgür ile belediye teknik personeli katıldı. Batman’a yeni açılacak imar alanları ve mevcut imar planlarında yapılacak değişiklikler için Bakanlıklar nezdinde ziyaretler gerçekleştiren Batman Belediyesi heyeti ayrıca Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri ile toplantı gerçekleştirdi. Ekipler, imar alanları, Millet Bahçesi, atık su arıtma tesisi ve katı atık depolama alanı ile ilgili yapılacak çalışmalar hakkında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkililerine brifing verdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.