Batman Havadis

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Bakan Soylu: “Bunlar zavallıdırlar, istismarcıdırlar, hukuk tanımazlar, milleti bilmezler ve kelimenin tam anlamıyla edepsizdirler”

İÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU, BİR DİZİ TEMAS VE TOPLANTIYA KATILMAK İÇİN GELDİĞİ BATMAN’DA 103 AMİRALİN BİLDİRİSİNE İLİŞKİN YAPTIĞI AÇIKLAMADA, “BUNLAR ZAVALLIDIRLAR, İSTİSMARCIDIRLAR, HUKUK TANIMAZLAR, MİLLETİ BİLMEZLER VE KELİMENİN TAM ANLAMIYLA EDEPSİZDİLER. BUNLAR SON KALINTILARDIR” DEDİ.

Bakan Soylu: “Bunlar zavallıdırlar, istismarcıdırlar, hukuk tanımazlar, milleti bilmezler ve kelimenin tam anlamıyla edepsizdirler”
201 views
04 Nisan 2021 - 14:40

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bir dizi temas ve toplantıya katılmak için geldiği Batman’da 103 amiralin bildirisine ilişkin yaptığı açıklamada, “Bunlar zavallıdırlar, istismarcıdırlar, hukuk tanımazlar, milleti bilmezler ve kelimenin tam anlamıyla edepsizdirler. Bunlar son kalıntılardır” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bir dizi temas ve toplantıya katılmak üzere Batman’a geldi. Batman Valiliğini ziyaret eden Bakan Soylu, burada gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Batman İl Jandarma Komutanı, İl Emniyet Müdürü, Jandarma Bölge Komutanının yapacağı değerlendirmeler nedeniyle Batman’da olduklarını belirten Bakan Soylu, terör, asayiş, uyuşturucu ve gündemlerinde bulunan tüm meseleleri değerlendireceklerini söyledi. Her güvenlik toplantısında olduğu gibi yapılacaklarını listeleyeceklerini dile getiren Bakan Soylu, daha sonra da takibini yapacaklarını vurguladı.

“Sabrımızı zorlamasınlar”

103 amiralin yayımladığı bildiriye ilişkin de konuşan Bakan Soylu, “Birkaç arkadaşımız içeri girerken sordular, bildiri ile ilgili ne diyeceksiniz diye, gerekli açıklamaları yaptık. Yapmaya da devam ederiz ama bazen üstlenen sıfatlar, sorumluluk sahibi olmaya yetmiyor. Cumhuriyet tarihimizin en güçlü noktasında tüm ilgi alanlarımız etken alanlara döndürüyoruz. Tam bu dönemin içerisindeyiz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde atılan adımlar, elde edilen başarılar, aslen düşmanlarımızı, vesayetçileri çaresiz bırakıyor. Hatta fitneye itiyor, hatta çatlatıyor ve Türkiye’ye karşı yapabileceklerinde de etkisiz hale getiriyor. Maalesef zihinsel kodları prematüre kalanlar, gelişmeyenler bunları çok gördük. Bağımlı yaşamaya alışkın olanlar, öğretilmiş çaresizlikleriyle eski alışkanlıklarını çözüm görüyorlar. Bunlar zavallıdırlar, istismarcıdırlar, hukuk tanımazlar, milleti bilmezler ve kelimenin tam anlamıyla edepsizdirler. Bunlar son kalıntılardır. Kalıntılar doğal olarak seleksiyona uğrarlar, tarihe karışır giderler ya da temizlenirler. Büyüyen ve güçlü Türkiye, aynı zamanda tam bağımsızlık bizim sevdamızdır. Bütün mücadelemizi bunun için gerçekleştiriyoruz. Söyleyeceğimiz cümle şudur, sabrımızı zorlamasınlar. Demokrasi, hukukun üstünlüğü, devletimize, milletimize, tarihimize, medeniyetimize bağlıyız ve sadığız ve biz buradayız. Ülkemizin yapacak çok işi vardır. Bunları hep birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bu tür çapaklar çıkacak mı? Maalesef geçmiş hastalıkların sirayet ettiği bazı sonuçlar üzülerek görüyoruz ki olur. Görevimiz çapakları temizlemektir” diye konuştu.

Bakan Soylu, açıklamasının ardından Batman’dan ayrıldı.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.